Offering you a complete choice of products which include platinum wire loop.



₹ 4500 / KgGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 100 Kg |
| Packaging Size | 1 g |
| Thickness | 0.8 mm |
| Size | 65 mm |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Industrial |
| Weight | 25 kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Platinum |
Darshan Nitin Mehta (CEO)
Indian Platinum Pvt. Ltd.
1, 103, Liberty, Sarojini Path, Vile Parle West, Mumbai - 400056, Maharashtra, India